06:30 - 00:30 saatleri açığız.
0212 809 08 08
0212 809 08 08

Hakkımızda

Hamam, özel bir düzenle ısıtılan sıcak ve soğuk suyu bulunan, yıkanma amacıyla kullanılan yapılara denilmektedir. Esenler´de sizler için 2019 yılı içerisinde kurulan tesisimizde rahatlığınız, dinlenmenizi çin tüm detayları düşündük.

Hamamın tarihi Romalılar’a kadar uzanır. Vezüv yanardağının patlamasından sonra küller altında kalan Pompeii şehrinde yapılan kazılar, Romalılar’ın kullandıkları hamamları ortaya çıkarmıştır. Bu hamamların yalnız temizlik için değil, zevk ve eğlence için de yapıldığı anlaşılmaktadır. Romalılarda sınıf farkı olduğu için, hamamlarda kölelerle asillerin giriş kapıları ve yıkandıkları yerler ayrılmıştı. Roma hamamlarında ayrıca buhar banyosu yeri, soğuk ve sıcak su havuzları da vardı.

Esenler ilçesinde bulunan ve İstanbul´un tamamına hizmet edebilen Türk Hamamı, Spa, Sauna Odası, Buhar Odası, Olimpik Yüzme Havuzu, Jakuzi, Macera Duşu, Kar Çeşmesi, Kova Duş bölümlerinden oluşmaktadır. Ayrıca bünyemizde bulunan profesyonel ekibimiz tarafından Kese ve Masaj Hizmeti de yapılmaktadır.

Siz değerli misafirlerimiz için dizayn ettiğimiz bu tesisimiz her gün 06:30´da açılarak 00:30´a kadar kesintisiz hizmet vermektedir. Web sitemiz üzerinden Haliç Hamam Spa merkezimizi inceleyebilir ve tüm alanlarımızı görselleri ile görebilirsiniz. Dilerseniz tesisimize web sitemiz üzerinden yol tarifi de alabilirsiniz.
 

Açışış Saati : 06:30
Kapanış Saati : 00:30
Bize Ulaşın
  • Kemer Mahallesi Devran Sokak Kemer Life B 12 Esenler / İstanbul
  • Telefon : 0212 809 08 08
  • info@halichamamspa.com